Te samochody doceni większość kobiet – jeździsz jednym z nich?

Mężczyźni często błędnie oceniają gusta motoryzacyjne kobiet. Wielu z nich myśli, że zaimponuje płci przeciwnej drogim i głośnym – jednym słowem imponującym – wozem. Tymczasem panie z politowaniem patrzą na próby zdobycia ich serc liczbą koni czy sumą pozostawioną w salonie samochodowym.

Zabytkowy złom lepszy niż najnowszy kabriolet

Zasuwające po ulicy Porsche z pewnością zwróci uwagę większości przechodniów, również żeńskiej części tłumu. Trudno wszak nie zauważyć jednego rudego kota wśród dziesięciu czarnych, i jeśli któraś dama rzuci okiem na zwalniający obok, ryczący kabriolet, to tylko dlatego. Niestety, kobiety nie reagują salwą westchnień na taki widok. To nie tak, że nie cenią oryginalności. Chętniej upatrują jej jednak w pięknie odnowionym trabancie czy innym klasyku z pazurem. Nie musi mieć podgrzewanych siedzeń, ani nawet klimatyzacji. Liczą się wrażenia z przejażdżki, która zyskuje niepowtarzalny atmosferę.

 

Z myślą o przyszłości

Stylowy samochód z dawnych lat to świetny towarzysz pierwszych randek i wyjazdów we dwoje. Przyjdzie jednak czas, gdy prawdopodobnie powędruje on do garażu, a miejsce na podjeździe przed domem ustąpi nowoczesnemu pojazdowi. Czynnikiem, który dominuje wybór samochodu w przypadku większości kobiet, jest bowiem bezpieczeństwo. To ono liczy się, gdy kobiety wybierają samochód dla siebie. W parze z bezpieczeństwem idzie także komfortowe wyposażenie, które uprzyjemni i ułatwi podróże rodzinne. Samochód jest poniekąd wizytówką mężczyzny informującą innych, co jest dla niego ważne. Wygodne i pewne auto wskazuje na to, że myśli on o bezpieczeństwie i niezawodności.

 

Alternatywne rozwiązania

Mężczyzna dbający o środowisko – czyż to nie urzekające? Panowie chcący zainwestować w hybrydę lub samochód elektryczny z pewnością skradną serce niejednej kobiecie, niezależnie od tego, czy trafi na zapaloną ekolożkę, czy też nie. Kobiety cenią innowacyjne rozwiązania, a także mężczyzn wyznających idee.

 

Losowe

Men-log.pl | Męska strona internetu