Formexplode: trójfazowa formuła, błyskawiczny przyrost masy!

Chcesz przyspieszyć przyrost masy mięśniowej? Zrób to w naturalny, w 100% bezpieczny sposób! Wybierz Formexplode: preparat o innowacyjnej formule, bazujący na substancjach wzmacniających mięśnie i poprawiających kondycję organizmu.

3 etapy budowania rzeźby – gwarancja trwałych efektów

Dlaczego Formexplode jest tak skuteczny? Wszystko dzięki specjalnej formule, nastawionej na stopniową regulację procesów, wpływających na przyrost masy. Działanie suplementu podzielono na trzy etapy:

I. Faza początkowa – organizm oczyszcza się z toksyn i nadmiaru wody, przygotowując się do właściwej części kuracji
II. Faza główna  – następuje wzrost mięśni i zamiana tkanki tłuszczowej w mięśniową
III. Faza stabilizacyjna – służy utrzymaniu efektów i zapewnieniu równowagi organizmu.

To rozwiązanie o wiele skuteczniejsze i bardziej długotrwałe niż stosowanie produktów działających jednofazowo.


Naturalne składniki – pełne bezpieczeństwo

Poza samą formułą zadbano również o dobór odpowiednich substancji aktywnych o udowodnionym wpływie na tkankę mięśniową. Na bazie kilkuletnich badań wyselekcjonowano aż 26 składników, wspierających budowę rzeźby. Poniżej krótka charakterystyka najważniejszych z nich.

  • L-Arginina pełni bardzo ważną rolę w procesie syntezy kreatyny - związku niezbędnego do przechowywania energii w mięśniach. Stymuluje wydzielanie tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne, pozwalając im odpowiednio wykorzystać substancje odżywcze zawarte we krwi. Ponadto korzystnie wpływa na poprawę wydolności organizmu i rozluźnienie mięśni oraz efektywności w trakcie wysiłku fizycznego
  • L-karnityna zmniejsza liczbę mikrouszkodzeń mięśni, przyśpiesza ich regenerację i nadbudowę. Wspomaga proces redukcji niepożądanej tkanki tłuszczowej oraz wykorzystanie jej jako źródła energii w czasie dni treningowych. Dodatkowo gwarantuje poprawę wytrzymałości, kondycji i wydolności organizmu.
  • L-Tyrozyna to jeden z podstawowych aminokwasów białkowych. Odgrywa kluczową rolę w pobudzeniu neuroprzekaźników do produkcji dopaminy i noradrenaliny. Odpowiadają one za odczuwalność zmęczenia oraz koncentrację.
  • Kreatyna jest niezbędna przy rzeźbieniu i kształtowaniu sylwetki. To substancja o silnych właściwościach anabolicznych oraz ergogenicznych, przyśpieszająca przyrost masy mięśniowej. Dzięki niej mięśnie stają się większe, nabierają siły i wytrzymałości.
  • BCAA - aminokwasy rozgałęzione, posiadające działania przeciwkataboliczne. Opóźniają rozwój zmęczenia oraz przyśpieszają proces odnowy. Ich regularne stosowanie sprzyja anabolizmowi masy mięśniowej oraz skuteczniej hamuje jej rozpad. BCAA stanowią zapas energii w przypadku wyczerpania glikogenu, a także zmniejszają poziom wydzielania serotoniny, dzięki czemu wydajność podczas ćwiczeń jest większa, a zmęczenie dużo niższe.

 

 

Uniwersalne właściwości – jeszcze więcej korzyści!

Czy suplement działa na coś więcej, niż przyrost masy? Owszem! Poza wsparciem w budowie rzeźby ma korzystny wpływ na potencję, wydłuża oraz intensyfikuje erekcję. Ponadto zmniejsza potliwość organizmu, wpływa na szybszą regenerację, działa detoksykująco i dodaje energii! Potwierdzają to opinie klientów, zgromadzone na krajowym forum poświęconym kulturystyce. Zamówienie  Formexplode pozwoliło im przyspieszyć przyrost masy nawet 3-krotnie, a pierwsze rezultaty wśród rekordzistów były widoczne już po 2 tygodniach! Jeśli też chcesz uzyskać taki efekt, nie czekaj – zamów suplement w sklepie internetowym i zacznij budować imponującą masę szybciej niż kiedykolwiek!

 

Losowe

Gry komputerowe vs gry mobilne
2018-03-06

Gry komputerowe vs gry mobilne

Osoby, które są zaangażowane w świat gier wideo, często dyskutują między sobą, czy lepiej jest grać “standardowo”, czyli przy komputerze,...

Men-log.pl | Męska strona internetu