Ranking najlepszych opon zimowych

Zima zbliża się nieubłaganie. Jeśli jeszcze nie myślałeś o zaopatrzeniu się w opony zimowe – radzimy się pospieszyć. Takich rzeczy nie należy odkładać na potem, aby nie zostać zaskoczonym przez niesprzyjające warunki pogodowe. Poniżej krótkie zestawienie najlepszych „zimówek” do auta.

1. Continental ContiWinterContact

Doskonała opona, w której kierowcy cenią przede wszystkim jej właściwości jezdne. Znajduje zastosowanie na normalnych zaśnieżonych drogach, jest również przystosowana do jazdy na błocie pośniegowym. Świetnie da sobie radę na mokrej i zabłoconej nawierzchni. Dzięki swojej miękkości doskonale nadaje się do bardziej masywnych aut z segmentu limuzynowego.

 

2. Dębica Frigo 2

Trzeba przyznać, że Dębica Frigo 2 już od kilku sezonów cieszy się wśród kierowców wciąż niesłabnącym zainteresowaniem i zbiera nieodmiennie dobre recenzje. Na wzmiankę zasługuje szczególnie fakt, ze w porównaniu do chińskich odpowiedników tegoż modelu, mających podobną cenę, polska Dębica wypada znacznie korzystniej. Radzi sobie na mocno zaśnieżonych drogach, nawet w głębszych zaspach. Nieco gorzej na błocie pośniegowym i podczas odwilży. Jeśli szukasz dobrych opon za rozsądne pieniądze, powinieneś wziąć ten model pod uwagę.


3. Goodyear Ultragrip 9

Opona, która cechuje się świetnymi właściwościami konstrukcyjnymi. Nie utraciła jeszcze nimbu nowości, błyskawicznie zjednała sobie przychylne opinie kierowców. Czym sobie na to zasłużyła? Otóż Goodyear Ultragirp 9 doskonale daje sobie radę nie tylko na śniegu, ale również na mokrej nawierzchni i błocie pośniegowym. Sprawdzona, konkretna opcja, nad którą warto się zastanowić.

Każdy z przedstawionych powyżej modeli zagwarantuje kierowcom bezpieczeństwo na drodze i komfort użytkowania. W normalnych warunkach eksploatacji mogą one posłużyć nawet przez kilka sezonów.

Losowe

Ciężar ciała a twardość materaca
2017-11-16

Ciężar ciała a twardość materaca

Kupując materac do łóżka, zwracamy uwagę na szereg elementów: na cenę, wielkość, materiał oraz jakość wykonania. Jednak najważniejszą rze...

Men-log.pl | Męska strona internetu