Blogerzy modowi – ranking

Blogi o męskiej modzie cieszą się wśród internautów dużą popularnością. Niektóre z nich stanowią istną kopalnię cennych wskazówek, pozwalających wypracować własny styl, zgodny z elementarzem elegancji. Tym razem postanowiliśmy wziąć pod lupę trzech najciekawszych blogerów modowych.

Blogi o męskiej modzie cieszą się wśród internautów dużą popularnością. Niektóre z nich stanowią istne kompendium wiedzy modowej. Elegancja ma różne oblicza – unikalne zestawienia i ekstrawaganckie dodatki przemawiają za tym najwymowniej. Tym razem postanowiliśmy wziąć pod lupę trzech najciekawszych blogerów modowych, którzy na swoich stronach udzielają internautom interesujących wskazówek, pozwalających wypracować własny styl, zgodny z elementarzem elegancji.


Anglosaskie kanony – Tomasz Miler

Miler Szyje, blog autorstwa Tomasza Milera, to rzecz dla panów rozmiłowanych w nietypowych garniturach, uszytych z tkanin cechujących się wysoką gramaturą. Znakiem rozpoznawczym takich „weekendowych” garniturów są nieformalne, wykraczające poza stereotypowe wzory desenie. Tomasz dowodzi, że krata wcale nie musi być oczywista, i że z powodzeniem może ją zastąpić... np. jodła. Blog ma bezsprzecznie wysoki poziom merytoryczny.Polsko-włosko – Wojciech Szarski

Czyli Macaroni Tomato. Bogata tradycja klasycznej elegancji jest tu dozowana w bardzo dużych dawkach. Warto zatrzymać się na tym blogu na dłużej. Przekonasz się, jak wiele problemów modowych można rozwiązać dzięki znajomości starych zasad. A jeśli znasz klasykę, będziesz w stanie przeprowadzać różnego rodzaju modowe eksperymenty. Tutaj elegancja przejawia się nie tylko w dołączonych zdjęciach. Sposób pisania również oddaje zamiłowanie autora do klasycznych trendów w modzie. Znajdziesz tu też informacje o polskich rzemieślnikach oraz o szyciu miarowym.Elegancja po studencku

Szymon Jeziorko – młody człowiek, cechujący się nieposkromioną kreatywnością. Nie znajdziesz u niego oklepanych patentów modowych, przeciwnie. Jeżeli ma to być garnitur, będzie z pewnością nietypowy. Płaszcz – podobnie. Tu nie przechodzą produkty z sieciówek, szyte od A do Z według sztywnych reguł. Szymon w swoich wpisach zachęca do zabawy modą i… szyciem. Może się to wydawać mało męskie, ale Bogiem a prawdą coraz więcej panów samodzielnie przerabia swoją garderobę. Właśnie tak, jak robi to Szymon.

 

Losowe

Rodzaje koszul męskich
2018-11-26

Rodzaje koszul męskich

W jaki sposób klasyfikujemy koszule męskie? Które z nich są najpopularniejsze?Jak je nosić?

Men-log.pl | Męska strona internetu