Jak uatrakcyjnić auto?

Auto mówi wiele o swoim właścicielu. Dlatego warto zadbać o to, by stawiało nas ono w jak najlepszym świetle, by wskazywało pośrednio na dodatnie cechy naszego charakteru. Jak nadać swoim czterem kółkom niepowtarzalny styl?

Chromowane dodatki

Jednym z najbardziej efektownych rozwiązań estetycznych jest uatrakcyjnienie standardowych części samochodowych błyszczącymi dodatkami o kolorze chromowanej stali. Można np. dokupić chromowane nakładki na klamki, takiż grill, listwy czy też zderzaki (o których będzie jeszcze mowa). Wielu kierowców decyduje się na oklejenie kokpitu chromowaną folią.


Ramki rejestracyjne

Wygląd auta można uatrakcyjnić również dzięki ramkom do tablic rejestracyjnych. Jest to stosunkowo tani i łatwy sposób na wyróżnienie się z tłumu. Polski rynek akcesoriów samochodowych oferuje kierowcom możliwość nabycia oraz dostosowania takiej ramki do własnych preferencji i upodobań. Oprócz standardowych ramek bez żadnych nadruków można zlecić specjalistycznym firmom wykonanie ramki o zupełnie unikalnym designie, z dowolnym napisem (sprawdź np. tutaj: http://unital.com.pl/). Taka ramka to znakomity sposób na reklamę!


Zderzaki

Standardowym kolorem zderzaków samochodowych jest czerń. Ale auta prezentują się o wiele korzystniej, jeśli zderzaki mają ten sam kolor, co nadwozie. Dlatego właścicielom samochodów utrzymanych w jaśniejszej kolorystyce zaleca się kupno zderzaków bardziej harmonizujących z dominującą barwą pojazdu.


Boczne listwy na drzwiach

Zależnie od marki samochodu, listwy na drzwiach mogą być: czarne, w kolorze nadwozia oraz chromowane. Pierwsza ewentualność charakterystyczna jest dla samochodów najtańszych, druga – dla tych nieco droższych, trzecia natomiast jest znakiem rozpoznawczym aut ekskluzywnych. Nie musisz kupować listw nowych, możesz skusić się na używane. Listwy w kolorze nadwozia kupisz m. in. na szrocie, chromowane – w sklepach tuningowych.


Nie trzeba wiele, aby zmienić na lepsze wygląd swojego samochodu. Zaproponowane powyżej możliwości nie odmienią oczywiście twojego auta o sto osiemdziesiąt stopni, ale z całą pewnością dodadzą mu wdzięku i uczynią je bardziej zauważalnym na ulicy.

Losowe

Gry komputerowe vs gry mobilne
2018-03-06

Gry komputerowe vs gry mobilne

Osoby, które są zaangażowane w świat gier wideo, często dyskutują między sobą, czy lepiej jest grać “standardowo”, czyli przy komputerze,...

Men-log.pl | Męska strona internetu