Trzy rodzaje pomad do włosów

Pomada do włosów to jeden ze sztandarowych kosmetyków służących do pielęgnacji, a przede wszystkim stylizacji włosów. Uwaga, mężczyźni, poznajcie ten znakomity kosmetyk!

Dbać o fryzurę i brodę

W dobie lumberseksualizmu mężczyźni dbają zwłaszcza o swoje włosy. Nie chodzi jedynie o fryzurę, ale również o brodę. Broda stała się wręcz popularniejsza od fryzury. Jednak o ile na brodę trend przemija, o tyle na fryzurę nie. Dlatego warto dbać o swoje włosy i używać specjalnych pomad.

 

"Chwyt" plus nabłyszczenie lub matowienie

Pomada do włosów to kosmetyk do stylizacji włosów, który nabłyszcza lub matuje włosy, a także daje im "chwyt". Używają go największe sławy Hollywood, takie jak np. Humphrey Bogart. "Chwyt" zapewnia wosk, a im więcej wosku, tym więcej "chwytu". Nabłyszczenie zapewnia jak największa ilość wody, a matowienie - jak najmniejsza jej ilość.

 

Przygładzić czy rozwichrzyć?

Stosując pomady do włosów, trzeba pamiętać o jednej, bardzo ważnej kwestii. Otóż sprawdzają się one perfekcyjnie, aczkolwiek nie do wszystkiego. Ci, którzy chcieliby włosy postawić na zasadzie przygładzenia, z pomady do włosów jak najbardziej się ucieszą. Ci natomiast, którzy chcieliby rozwichrzyć swoją fryzurę, powinni zainwestować lepiej w żel, gumę lub lakier do włosów.

Sprawdź najlepsze pomady do włosów w Beardman

 

Ciężkie pomady do włosów

Ciężkie pomady do włosów to pomady zawierające jak najwięcej wosku. W efekcie kosmetyki te zapewniają mocny "chwyt" włosów, a przy tym je nabłyszczają lub matują w zależności od rodzaju pomady. Nadają się do włosów długich, grubych i kręconych.

 

Średnie pomady do włosów

Średnie pomady do włosów to, jak sama nazwa wskazuje, pomady zawierające średnią ilość wosku. Kosmetyki te zapewniają dość przyzwoity "chwyt". Nadają się do włosów średnich i w miarę sfornych.

 

Lekkie pomady do włosów

Lekkie pomady do włosów to pomady zawierające jak najmniej wosku. W efekcie kosmetyki te zapewniają słaby "chwyt", ale za to doskonale nabłyszczają lub matują włosy. Nadają się do włosów krótkich, cienkich i prostych.

 

Pilnie poszukiwane

Pomady do włosów to kosmetyki, które można kupić w tradycyjnych drogeriach, ale przede wszystkim w specjalistycznych sklepach z kosmetykami dla mężczyzn. Jeśli chcesz kupić ten kosmetyk, powinieneś przyjrzeć się ofercie pomad do włosów w Beardman – sklepie specjalizującym się w sprzedaży kosmetyków dla brodatych mężczyzn. W asortymencie znajdują się pomady tak znanych i lubianych marek jak: Captain Fawcett, Hanz De Fuco, Uppercut Deluxe, Layrite, czy Apothecary 87. Ta ostatnia marka została założona przez barmana o imieniu Sam, pragnącego usilnie stworzyć linię kosmetyków dla mężczyzn, które pachniałyby w naprawdę męski sposób. Udało się; najpierw powstały obłędnie pachnące olejki do brody, a następnie pozostałe produkty.

 

Losowe

Gry komputerowe vs gry mobilne
2018-03-06

Gry komputerowe vs gry mobilne

Osoby, które są zaangażowane w świat gier wideo, często dyskutują między sobą, czy lepiej jest grać “standardowo”, czyli przy komputerze,...

Men-log.pl | Męska strona internetu