Prezent świąteczny dla brata – 5 pomysłów do 200 złotych

Zbliża się świąteczny czas, a w głowie brak pomysłów, co kupić bratu? Ponadto do dyspozycji jest maksymalnie 200 zł. Poniżej podpowiadamy, na co się zdecydować.

Pierwsze nurkowanie

Czasami nadchodzi w życiu moment, gdy warto spróbować czegoś nowego. Jeżeli przebywanie w wodzie nie budzi lęku, to czas najwyższy, aby pójść krok dalej – zanurkować. Doświadczony, indywidualny instruktor zapozna szczegółowo ochotnika ze sprzętem do nurkowania oraz wytłumaczy, na jakiej zasadzie to polega. Sprawi to bratu ogromną przyjemność.

 

Relaks w spa dla dwojga

Kolejna propozycja pozwoli umilić czas nie tylko bratu, ale też jego partnerce. Jest to więc prezent skierowany w szczególności do osób będących w związku. Relaksacyjny odpoczynek w spa pozwoli w pełni zregenerować energię - i to w bardzo dobrej cenie. Para będzie mogła korzystać z sauny, jacuzzi, łaźni parowej, sanarium oraz słonecznej łąki.

 

Degustacja whisky

Whisky to ekskluzywny alkohol, który w pewnym wieku staje się symbolem wielu mężczyzn. Jeżeli brat należy do smakoszy tego trunku, to udział w degustacji sprawi mu ogromną niespodziankę. Umożliwi mu ona poszerzenie horyzontów przez poznanie nowych, niecodziennych smaków whisky z całego świata. Szczęśliwiec zostanie zabrany do krainy rozkoszy podczas wsłuchiwania się w historię powstawania tego trunku. To prezent skierowany do ograniczonej grupy wiekowej.

 

Strzelanie ekstremalne

Prezent pod choinkę dla mężczyzny powinien zagwarantować sentymentalną podróż do dzieciństwa. Większość mężczyzn za młodu spędza czas wolny na strzelaniu do potworów w grach komputerowych. A gdyby tak potrzymać przez chwilę prawdziwą broń w ręku i poczuć prawdziwą dawkę adrenaliny? Pójście do profesjonalnej strzelnicy będzie doskonałym prezentem. Niech to będzie chwila, w której brat potrzyma różne bronie w ręku i przekona się, jaka jest różnica między światem wirtualnym a rzeczywistym. Koszt takiej atrakcji mieści się w górnej granicy rozporządzanego budżetu.

 

Skok na bungee z filmem i zdjęciami

Na sam koniec coś, co jest rozwiązaniem klasycznym, a jednak wciąż sprawiającym wiele radości mężczyznom. Skok na bungee to kwintesencja przeżycia czegoś niezwykłego. Co prawda nie jest to prezent dla każdego, ale jeśli brat lubi nowe wyzwania, to bungee zdecydowanie przypadnie mu do gustu. Oczywiście wszystko odbywa się pod baczną obserwacją instruktora. Dodatkową zaletą tego prezentu jest możliwość zarejestrowania skoku kamerą. Reasumując: to prezent szalony i odważny, ale zapadający głęboko w pamięć.

 

Są to najciekawsze propozycje spełniające zaznaczone powyżej kryteria budżetowe. Należy się jedynie przez chwilę zastanowić, jakie zainteresowania i preferencje ma osoba obdarowywana.

Losowe

Gry komputerowe vs gry mobilne
2018-03-06

Gry komputerowe vs gry mobilne

Osoby, które są zaangażowane w świat gier wideo, często dyskutują między sobą, czy lepiej jest grać “standardowo”, czyli przy komputerze,...

Men-log.pl | Męska strona internetu