Najlepsze marki kosmetyków dla mężczyzn

Kosmetyki pozwalają pielęgnować skórę, włosy i zarost. Produkują je marki stworzone przez mężczyzn dla mężczyzn. Oto kilka najciekawszych propozycji rynkowych.

Amerykański Beardition

Beardition to amerykańska marka kosmetyków dla mężczyzn. Ich kosmetyki bazują na ekstraktach z aloesa, czyli rośliny wykazującej rewelacyjne właściwości nawilżające. A wiadomo przecież, że skóra oraz włosy nie potrzebują niczego tak, jak właśnie nawilżenia. W asortymencie znajdują się: szampony, odżywki oraz olejki.

 

Niemiecka NIVEA

NIVEA to niemiecka marka kosmetyków dla wszystkich osób, która w ostatnim czasie wypuściła specjalną linię dla mężczyzn NIVEA Silver. Kosmetyki z tej linii zawierają cząsteczki srebra. Jak się okazuje, srebro działa na pot niczym siła niszczycielska. W asortymencie znajdują się: żele pod prysznic, szampony oraz dezodoranty.

 

Polski ZEW for Men

ZEW for Men to polska marka kosmetyków dla mężczyzn. Marka wykorzystuje cząsteczki węgla, które fantastycznie oczyszczają. Chodzi o to, że węgiel za sprawą swojej chropowatej powierzchni i specyficznego naładowania jonowego działa na brud niczym magnes. W asortymencie znajdują się: mydła do twarzy i ciała, do golenia, do włosów oraz do zarostu na twarzy.

 

Czeska Manufaktura

Manufaktura to czeska marka kosmetyków dla mężczyzn. Marka ta wykorzystuje ekstrakty piwa, które fantastycznie odżywiają. Otóż piwo obfituje w witaminy, zwłaszcza z grupy B, które wzbogacają nasz organizm, w tym włosy i skórę. W asortymencie znajdują się: szampony oraz odżywki.

 

Brytyjski Captain Fawcett

Captain Fawcett to jedna z najpopularniejszych marek kosmetyków dla mężczyzn, która narodziła się w Wielkiej Brytanii. Marka ta powstała sto lat po tym, jak kapitan Percy Fawcett wyruszył ze swoją załogą w rejs i zaginął w tajemniczych okolicznościach. Właśnie sto lat później odnaleziono należący do niego kufer, a w nim receptury i mazidła jego autorstwa stosowane do pielęgnacji i stylizacji męskich fryzur i bród, na podstawie których to receptur rozpoczęto produkcję kosmetyków. W asortymencie znajdują się między innymi: olejki do brody oraz woski do wąsów.

 

Brytyjski Apothecary 87

Apothecary 87 to uznawana za najbardziej męską marka kosmetyków dla mężczyzn. Powstała w Wielkiej Brytanii, założył ją barman, Sam Martin, który odziedziczył pewnego razu bar i aby wyglądać poważniej, zapuścił zarost. W barze stykał się z mężczyznami i do szału doprowadzały go ich olejki do brody pachnące w zniewieściały sposób, postanowił więc własnymi metodami stworzyć kosmetyki, które dogłębnie by nawilżały, a przy tym pachniały zniewalająco męsko. W asortymencie znajdują się między innymi: olejki do brody oraz pomady do włosów.

 

Irlandzki Pomp & Co.

Pomp & Co to ceniona marka męskich kosmetyków założona w Irlandii przez braci Pomp, których poza więzami krwi łączyło zamiłowanie do fryzjerstwa oraz barberingu. Tworzą oni głównie pomady do włosów, które oprócz fenomenalnej stylizacji zapewniają doskonałą pielęgnację. W asortymencie znajdują się: pomady nabłyszczające oraz matujące.

Losowe

Gry komputerowe vs gry mobilne
2018-03-06

Gry komputerowe vs gry mobilne

Osoby, które są zaangażowane w świat gier wideo, często dyskutują między sobą, czy lepiej jest grać “standardowo”, czyli przy komputerze,...

Men-log.pl | Męska strona internetu