Z czym nosić białe T-shirty?

Biały T-shirt powinien znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Dlaczego? Odpowiedzi na to pytanie udzielamy poniżej.

Biały T-shirt jest uniwersalną i ponadczasową częścią garderoby – stanowi istotny składnik wielu casualowych stylizacji. Dlatego warto mieć co najmniej kilka białych T-shirtów w swojej szafie, mimo że nie jest to element pierwszoplanowy.

 

Minimalizm

Lubisz prostotę i minimalizm? W takim razie biały T-shirt na pewno Ci się przyda. Świetnie będzie współgrał z odzieżą niezbyt rzucającą się w oczy. Ale nie tylko. Sprawdzi się też w zestawieniu z mocnymi, krzykliwymi kolorami jako kontrapunkt. Funkcją białego T-shirtu jest właśnie m. in. podkreślanie innych elementów ubioru.

 

T-shirt + kraciasta marynarka

A może jesteś miłośnikiem ubrań wyszukanych i zwracających na siebie uwagę? Przepadasz za kraciastymi marynarkami? Upodobanie do ekstrawaganckiej i bijącej w oczy odzieży należy trzymać w ryzach, w przeciwnym razie możemy przedobrzyć i osiągnąć efekt karykaturalny. Biały T-shirt pozwala stonować całość i uniknąć tego typu omyłek. Warto przy okazji zauważyć, że o wiele korzystniej dla naszego looku będzie wyeksponowanie jednego tylko elementu garderoby – a to właśnie umożliwia „przezroczysty” dla oka biały T-shirt. Jeśli więc zakładasz efektowną marynarkę czy kurtkę, nie dobieraj do niej niebanalnej koszuli czy krzykliwego golfu – postaw na biały T-shirt, który przez swoją częściową niezauważalność uwydatni jej walory.

 

Do czego jeszcze zakładać biały T-shirt?

Biały T-shirt sprawdzi się w zestawieniu z wieloma innymi elementami garderoby, np. z kurtką, kurtko-marynarką, swetrem v-neck, cardiganem, bluzą z kapturem czy casualową koszulą o wyrazistych wzorach. Bardzo ciekawe T-shirty (nie tylko białe) znajdziesz na stronie: https://www.printlander.pl/.

 

Na co zwracać uwagę przy kupnie T-shirtu?

Przede wszystkim na jakość górnego ściągacza (tzw. listwy). Dlaczego? Jest on bowiem najbardziej widoczny, zwłaszcza w zestawieniu ze swetrem v-neck oraz kardiganem. Ściągacze niskiej jakości szybko się rozciągają i deformują, co psuje ogólny efekt.

Losowe

Gry komputerowe vs gry mobilne
2018-03-06

Gry komputerowe vs gry mobilne

Osoby, które są zaangażowane w świat gier wideo, często dyskutują między sobą, czy lepiej jest grać “standardowo”, czyli przy komputerze,...

Men-log.pl | Męska strona internetu