Stormin vs Maciej Jewtuszko, czyli KSW 42 w Atlas Arenie

Już 3 marca 2018 roku na łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się kolejna gala KSW 42. Pojawiło się już 9 nazwisk osób, które zawalczą, 9 pozostałych miejsc wciąż czeka na obsadzenie. Bilety na Konfrontację Sztuk Walki są już dostępne. Przekonajmy się, kto jeszcze zawalczy.

Walka wieczoru

Walką wieczoru będzie pojedynek Mameda Chalidowa i Tomasza Narkuna. Dla Mameda będzie to wielki powrót do klatki KSW po 9-miesięcznej przerwie. Tomasz Narkun to mistrz kategorii półciężkiej. Ciekawe w tej walce jest to, że sam Narkun niejako wyzwał Mamedowa na pojedynek, wyrażając gotowość do walki w jego kategorii. Mamed Chalidow odpowiedział na to wyzwanie jeszcze tego samego dnia. To może być bardzo ciekawa walka, zwłaszcza że Chalidow dla Narkuna jest dużo starszym i bardziej doświadczonym mistrzem.

 

Stormin vs Maciej Jewtuszko – czy ta walka się odbędzie?

Niektórzy zawodnicy są na tyle zmotywowani, że sami proponują siebie organizatorom, ponieważ karta nie jest jeszcze zamknięta. Jednym z nich jest Norman Parke, czyli „Stormin”. Na swoim Twitterze wyzwał Macieja Jewtuszkę. Ten przyjął wyzwanie, jednak póki co próżno szukać nazwisk panów na oficjalnej karcie walk KSW 42.

Organizatorzy nie potwierdzili tego starcia.

 

Stormin a KSW

Sytuacja jest o tyle ciekawsza, że wydawało się, że nie zobaczymy już Stormina na polskich zawodach, po tym jak jego ostatnia walka skończyła się awanturą. Mateusz Gamrot włożył Normanowi Parke palec w oko. Lekarz nie pozwolił Irlandczykowi na powrót do walki, którą uznano za nieodbytą. Spowodowało to falę przepychanek i wyzwisk wśród widzów na trybunach.

 

Kogo jeszcze zobaczymy?

Kolejna pewna walka to starcie Michała Materli i Scota Askhama. Materla po 3 udanych walkach znowu jest w dobrej formie. Scot Askham to Brytyjczyk, który jest znany z tego, że rozpoczął swoją karierę od 12 wygranych pojedynków. Żadnej z walk nie przegrał przed czasem. Potwierdzona została także walka Marcina Wójcika z Chrisem Fieldsem, który po pół roku i przegranej z Tomaszem Narkunem w maju wraca do klatki.

 

Obrona pasów

W trakcie Konfrontacji Sztuk Walki 42 swoich pasów bronić będą: Mateusz Gamrot i Ariane Lipiński. Ich przeciwnicy nie są jeszcze znani. Gamrot wraca do walki po ostatnim, nierozstrzygniętym starcu z Normanem Parke. Ariane Lipski to brazylijska zapaśniczka, która z KSW związana jest od 2015 roku i na swoim koncie nie ma jeszcze żadnej porażki. To piękna zawodniczka polskiego pochodzenia.

 

Wielki powrót

W trakcie KSW 42 powróci także legenda Polskiego MMA, czyli Łukasz „Juras” Jurkowski. Juras po 6 latach przerwy od KSW ponownie wystąpił na KSW 39, a później po wypadku motocyklowym musiał odpuścić kolejne występy. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany. Z rozpiski KSW 42 został wykreślony Karol Bedorf, który potwierdził chęć walki z Mariuszem Pudzianowskim w przyszłości, najprawdopodobniej na KSW 43. O tym, kto jeszcze zawalczy 3 marca w Atlas Arenie w Łodzi, dowiemy się już wkrótce. 

Sprawdź bilety na KSW 42 w alebilet.pl!

Losowe

Gry komputerowe vs gry mobilne
2018-03-06

Gry komputerowe vs gry mobilne

Osoby, które są zaangażowane w świat gier wideo, często dyskutują między sobą, czy lepiej jest grać “standardowo”, czyli przy komputerze,...

Men-log.pl | Męska strona internetu