5 zabiegów kosmetycznych dla twardzieli

Dziś męski to już nie tylko przystojny, ale i zadbany. Panowie w salonach urody oraz klinikach medycyny estetycznej to normalny widok. Mężczyźni są świadomi swojej wartości i nie boją się profesjonalnie zadbać o własne ciało. Przedstawiamy zabiegi, których nie powstydziłby się prawdziwy macho.

 

1. Męski manicure i pedicure

Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką schludnego faceta. Zabieg polega na wycięciu skórek wokół paznokci oraz wymodelowaniu płytek. Przeprowadzany jest u dłoni oraz i stóp (tutaj dodatkowo często złuszcza się również zrogowaciały naskórek z pięt i podeszw). Czas zabiegu to około 30 minut, a jego cena to od 30 zł do 60 zł.

 

2. Depilacja

Nie wszyscy mężczyźni (a także ich kobiety) lubią bujne owłosienie. Włosy z pleców, ramion, wierzchu dłoni czy pach możesz wydepilować w salonie urody. Nie martw się. Wcale nie musisz doświadczać na własnej skórze dantejskich scen z filmów komediowych, których bohaterowie cierpią podczas depilacji woskiem. Możesz decydować się na trwałą depilację laserową, która jest właściwie bezbolesna. Cykl zabiegów pozwoli pożegnać się z włoskami na stałe. Cena? Od 50 zł do 500 zł (w zależności od wielkości opracowywanego obszaru).

 

3. Botox przeciwko nadpotliwości

Nadmierna potliwość pach, dłoni i stóp to wstydliwy problem wielu mężczyzn. Możesz go łatwo wyeliminować w klinice urody estetycznej. Nadpotliwość leczy się kilkoma metodami, a najpopularniejszą z nich jest botox – to ta sama substancją, którą wypełniane są zmarszczki. Toksyna botulinowa wstrzykiwana jest w określone miejsca i na dwanaście miesięcy osłabia pracę gruczołów potowych. Cena zabiegu zwykle ustalana jest indywidualnie z pacjentem i może sięgnąć nawet 2000 zł.

 

4. Mezoterapia

Jest to zabieg intensywnie odżywiający skórę. Stosuje się go nie tylko na cerę, ale także na skórę głowy. Dzięki zaaplikowaniu odpowiednich preparatów (dużą popularnością cieszą się m.in. osocze bogatopłytkowe oraz komórki macierzyste) cebulki włosów stają się mocniejsze, a fryzura jest bujniejsza i lepiej odżywiona. Najlepsze efekty widoczne są po skorzystaniu z cyklu zabiegów. Koszt jednej sesji to około 200 zł.

 

5. Lipoliza

Borykasz się z nadwagą? Lipoliza nie zastąpi sportu i diety. Pomoże jednak pozbyć się tłuszczu z kłopotliwych rejonów. Dzięki niej w kilka chwil pożegnasz się z drugim podbródkiem i zbyt szerokim karkiem. Zabieg powinien być przeprowadzany przez profesjonalistów. Jego efekty będą widoczne w ciągu kilku tygodni. Cena lipolizy zależna jest od obszaru, na którym przeprowadzana jest terapia, np. opracowanie podbródka to około 300 zł, a za brzuch trzeba zapłacić już powyżej 1000 zł.

 

Chcesz znaleźć dobry salon urody? Nie pytaj dziewczyn, tylko sam zajrzyj do Internetu

Najlepszych specjalistów w swojej okolicy znajdziesz na Moment.pl. To portal gromadzący tysiące ofert specjalistów z mniejszych i większych miast. Możesz tam przejrzeć rankingi salonów urody oraz przeczytać opinie ich klientów. Wystarczy, że usiądziesz wygodnie w fotelu i skorzystasz z laptopa (www.moment.pl) lub smartfona (aplikacja Moment.pl).

 

 

Losowe

Gry komputerowe vs gry mobilne
2018-03-06

Gry komputerowe vs gry mobilne

Osoby, które są zaangażowane w świat gier wideo, często dyskutują między sobą, czy lepiej jest grać “standardowo”, czyli przy komputerze,...

Men-log.pl | Męska strona internetu