Modnie ubrany mężczyzna

Większość mężczyzn uważa, że moda ich w zasadzie nie dotyczy, a najnowsze trendy to domena ich żon i życiowych partnerek. To oczywiście nie jest prawdą. Elegancki mężczyzna powinien uważnie śledzić modę, ale nie musi się do niej bezkrytycznie dostosowywać. Ważne, żeby dany trend dobrze współgrał z n

 

To, co najlepsze

Po pierwsze, musimy sobie uświadomić, że mało który mężczyzna może się pochwalić idealną sylwetką. Na szczęście większość mankamentów możemy ukryć za pomocą odpowiednio dobranych ubrań.

Zwróćmy uwagę na odpowiedni rozmiar naszych ubrań. Za ciasne spodnie czy obcisła koszula podkreślą każdą, nawet najmniejszą niedoskonałość. Z drugiej strony w zbyt obszernych ubraniach będziemy wyglądać jak w przysłowiowym „namiocie”, a tego przecież nikt nie chce.

 

Jak wyglądać modnie i elegancko?

Staraj się, aby twój strój pasował do konkretnej okazji, na przykład klasyczny garnitur idealnie sprawdzi się na biznesowym spotkaniu czy na weselu, ale na działce za miastem będzie prezentował się dość dziwnie. Po drugie, zadbaj o to, aby wszystkie elementy stroju pasowały do siebie. Oczywiście reguły są po to, żeby je łamać, ale to wymaga pewnej wprawy i znajomości trendów. Jeśli nie jesteś pewny, czy dane rzeczy do siebie pasują, postaw na klasykę. Lepiej wyglądać odrobinę nudno niż być przebranym…

 

Postaw na detale

Nie musisz co sezon wymieniać swojej garderoby, zwłaszcza jeśli na co dzień preferujesz klasyczne rozwiązania. Postaw na detale, żeby pokazać, że najnowsze trendy nie są ci obce. Paski, krawaty, spinki do mankietów, nowy zegarek czy buty... Te wszystkie dodatki sprawią, że twoje stylizacje nabiorą charakteru.

Jednym z rozwiązań jest męska torba na ramię przystosowana do codziennych zmagań w pracy czy na uczelni. Wbrew temu, co mówią o nich niektórzy, coraz bardziej popularne stają się plecaki męskie, które podkreślają indywidualność właściciela. Dodatki i detale uzupełniające potrafią doskonale współgrać z wyjątkową i schludną garderobą.

 

Więcej przykładów na modne zastosowanie męskich akcesoriów do odzieży znajdziecie pod tym adresem: https://www.brytyjka.pl/torby-meskie-cat-27.html. Męskie torby, nesesery czy saszetki to tylko niektóre z wielu propozycji, jakie tam znajdziecie.

 

Losowe

Rodzaje koszul męskich
2018-11-26

Rodzaje koszul męskich

W jaki sposób klasyfikujemy koszule męskie? Które z nich są najpopularniejsze?Jak je nosić?

Men-log.pl | Męska strona internetu