Jak stworzyć stylizację

Moda to doskonały wskaźnik zmieniających się trendów i upodobań. Każda dekada dostarcza nam kolejnych inspiracji, a za jeden z najświeższych nurtów, uznamy bez wątpienia „casual style”. Kojarzony jest on ze sportową garderobą oraz swobodną elegancją.

 

Czy w stylizacji "casual" znajdzie się miejsce na typowe męskie dresy?

Co jest bazą udanej stylizacji? Może męskie spodnie dresowe? Sprawdź szeroką ofertę męskiej odzieży na stronie sklepu Benter Sport: http://bentersport.pl/kategoria/on/odziez/spodnie.

Elegancja w stylu „casual” to przede wszystkim wyważone połączenie różnych elementów garderoby oraz odejście od utartych i sztywnych ram. Ciekawy efekt można osiągnąć poprzez połączenie tweedowej marynarki oraz t-shirtu z dobrze skrojonymi, dopasowanymi męskimi spodniami dresowymi. Na uwagę zasługuje również komplet składający się z luźnej koszuli w kratę, wyjściowymi butami i jeansami z otarciami nawiązującymi do lat 80-tych. Zaproponowane zestawienia mogą początkowo wzbudzić zdziwienie jednak klucz w dobrze skomponowanej stylizacji „casual” leży właśnie w umiejętnym łączeniu różnych elementów garderoby – w ten sposób możemy złamać konwenanse i zestawić ze sobą z pozoru niepsujące do siebie ubrania.

Z kolei w ostatnich miesiącach pojawił się trend nawiązujący do stylizacji vintage, w których znajdziemy męskie dresy oraz odzież sportową kojarzącą się z teledyskami gwiazd popu i rocka wspomnianych już lat 80-tych. Do białych adidasów sięgających za kostkę, warto wtedy dobrać jeansy-rurki, ramoneskę i koszulkę z wizerunkiem, święcącego ówcześnie triumfy, wybranego zespołu muzycznego. Całość możemy okrasić beżowym lub oliwkowym plecakiem miejskim bądź czapką z daszkiem i siateczką.

A gdyby tak zamiast kultowych jeansów postawić na tradycyjne dresy w szarym kolorze, ze zwężającymi się nogawkami? Dlaczego nie! Wtedy nasza stylizacja „casual” z pewnością nabierze oryginalnego, niebanalnego charakteru.

 

Wybierz stylowe męskie spodnie dresowe w stonowanych odcieniach

Decydujmy się jednak na takie modele bluz czy spodni, które nie będą kojarzyły się z zajęciami na siłowni czy wieczornym bieganiem. Postaw na bawełniane klasyki z kapturem bądź kangurki. W połączeniu z jeansową kataną, adidasami bądź nieco bardziej eleganckimi półbutami, mogą stworzyć doskonałą propozycję na miejskie wyjścia, do pracy czy na spotkania z przyjaciółmi.

 

Bądź otwarty, mieszaj style i korzystaj z dobrodziejstw wcześniejszych epok!

 

Losowe

Gry komputerowe vs gry mobilne
2018-03-06

Gry komputerowe vs gry mobilne

Osoby, które są zaangażowane w świat gier wideo, często dyskutują między sobą, czy lepiej jest grać “standardowo”, czyli przy komputerze,...

Men-log.pl | Męska strona internetu